Srí Lanka 2014 očami spolucestovateľov IV.

dusan Na začiatku je túžba.

U mňa to bola túžba spoznať exotickú krajinu nie len z televízie, ale aj osobne.

Možnosti,ako spoznať exotickú krajinu sú rôzne-cestovanie s cestovnou kanceláriou,

Sám ,ako turista a podobne. Keď som skúmal možnosti cestovania tak som na internete objavil stránku Juraja Macka http://www.photo-adventure.net.

Juraj Macko opakovane poriada fotoexpedície do exotickej krajiny-na Srí Lanku. Ako vášnivý fotoamatér som dlho nerozmýšľal a kontaktoval som Juraja. A spravil som dobre. Moja túžba sa začala napĺňať. Už prvé kontakty s organizátorom naznačovali,že to bude cesta podľa mojich predstáv.
Všetky prípravy išli ako po masle.Informácie od Juraja boli na 100%.

Tak,ako to opisuje vo svojom príspevku Peťo Monček,stretli sme sa kolektív šiestich nadšencov fotografovania a milovníkov prírody.

Dva týždne pobytu na Srí Lanke boli vyplnené programom na 100%,nekonala sa žiadna nuda. Tém na fotenie bolo veľa,ale hlavnou témou bolo fotenie živej a neživej prírody. Dva týždne je krátka doba,ale vďaka kvalitnému zorganizovaniu fotoexpedície sme stihli nafotografovať veľa zaujímavých vecí.V exotickej krajine bolo pre mňa všetko nové, všetko fotogenické.

 

Domov som si doniesol okrem krásnych spomienok na Zelenú krajinu aj veľké množstvo fotografii,ktoré budem ešte dlho triediť a budú mi pripomínať zážitky z mojej prvej návštevy exotickej krajiny v živote.

 

Všetko je raz prvý krát a potom....,a potom sa to môže zopakovať.

Keď budem mať v budúcnosti možnosť navštíviť exotickú krajinu,budú priaznivé okolnosti a bude to poriadať Juraj Macko, určite sa tejto myšlienky nevzdám.

Týmto chcem ešte pozdraviť priateľov s fotoexpedície Srí Lanka marec 2014-Juraja,Stana,Ivana, Peťa a Joža.

 

Dušan Čaniga, apríl 2014

Bánovce n/B

 

 

dusan1 dusan4 dusan2 dusan5 dusan3

   


© Juraj Macko 2011 Všetky texty a médiá uverejnené na tejto stránke sú výlučným vlastníctvom autora a nie je dovolené ich šíriť, používať a pozmeňovať bez jeho povolenia !